Yaşam

Adım Farah Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Adım Farah 3. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Bu dönemin iddialı yapımları arasında yer alan Adım Farah dizisi kısa sürede geniş bir izleyici kitlesi kazanmıştır. Başrollerini Demet Özdemir, Engin Akyürek ve Fırat Tanış’ın paylaştığı dizi, sadece oyuncularıyla değil, konuşmasıyla da herkesi kendine hayran bırakıyor. Her çarşamba ekranlara gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Benim Adım Farah 3. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

FOX’un 03 Medya imzalı dizisi Adım Farah yayına girdiği ilk günden itibaren ilgiyle izlendi. Dizi her çarşamba akşamı izleyici ile buluşuyor.

Son 2. bölümüyle ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Adım Farah dizisi 3. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Serinin son bölümünde; Farah, Tahir’den kaçamadığı için kendisi hakkında verilecek kararı beklemeye başlar. Ali Galip’in hayatını kurtarsa ​​da bu işten kolay kolay kurtulamaz.

Tahir ise babası olan babası ile kalbi arasında kalmıştır. Patronunun kararlarını çiğnemek istemese de Farah ve oğlunu ölüme terk etmek de istemez.

Mehmet, cinayet günüyle ilgili her şeyi çözmeye yaklaştıkça Tahir’in arabasındaki kadının gerçekte kim olduğunu anlar.

Serinin yeni bölümünde; Kerimşah’ın hastalığı gün geçtikçe ilerler ve sonunda hastanelik olurlar. Farah oğlu için savaşırken Tahir onları yaşatmanın yollarını arar.

Tahir, Farah ve Kerimşah’ı kurtarmak için yeni bir plan yaparken Mehmet onları bulur. Cinayet gecesi kadının Farah olduğunu düşünen Mehmet, bundan vazgeçmez.

Mehmet gizlice eve girer ve Kerimşah ile konuşmaya başlar. Ali Galip ve Tahir, Farah için bir karar verir.

İşte Benim Adım Farah 3. Bölüm Fragmanı;

haberumraniye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu