Teknoloji

Apple’ın 2016’da son anda değiştirdiği karar ortaya çıktı

Apple’ın nadide eserlerini topladığı Twitter hesabı KosutamiSan, 2016 yılında Cupertino şirketi tarafından duyurulmuştu. Birinci nesil renkli AirPods modellerini farklı renk seçenekleriyle piyasaya sürmeyi düşündüğünü ancak son anda bu kararından vazgeçtiğini söylüyor.

Koşutami, Twitter’da pembe bir AirPods kutusu paylaştı. Apple’ın iPhone 7 ile eşleştirmek istediği için kablosuz kulaklıklarını (PRODUCT)RED, Mor, Siyah ve Sarışın (Kırmızı, Mor, Siyah ve Sarı) renklerinde piyasaya sürmeyi düşündüğünü söyledi.

https://twitter.com/KosutamiSan/status/1663500032014942208

İlginç bir şekilde, bu aynı zamanda Apple’ın mor bir iPhone 7 piyasaya sürmek istediğini ve şirketin bu sürümle birkaç farklı renk denemesi yaptığını gösteriyor. Koşutami, çok renkli AirPod’ların Tasarım Doğrulama Testi veya Üretim Doğrulama Testi’ne kadar iptal edilmediğini, yani Apple’ın ürünün resmi duyurusundan kısa bir süre önce planlarını rafa kaldırma kararı aldığını söylüyor.

Apple’ın son modeli duyurmadan önce sanatın farklı versiyonlarını gözden geçirmesi alışılmadık bir durum değil. Bloomberg, iPhone 13 ile birlikte Apple’ın Touch ID sensörünü telefona yerleştirmeye çalıştığını ancak vazgeçtiğini duyurdu. iPhone 15 söylentilerine göre telefonda birleşik ses butonu olması bekleniyordu ancak şimdi bu tuşun gerçek olmama ihtimali yüksek görünüyor.

Çoğunlukla Gümüş/Uzay Grisini seçse de, Apple’ın kreasyonları için her zaman birden fazla rengi test ettiğini bilmek güzel. Şimdilik, Apple’ın bir USB-C bağlantı noktası eklemeyi planlaması dışında, yaklaşan AirPods yapıları hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

agacorenhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu