Haber

Bihter ve Behlül’ün paralel evrendeki buluşması tüylerimizi diken diken etti!

Unutulmaz Türk dizilerinden Aşk-ı Memnu’nun başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, yıllar sonra farklı bir projeyle yeniden bir araya geldi. Bu haber üzerine ikilinin hayranları Aşk-ı Memnu sahnelerini yeni film sahneleriyle kurgulayarak Behlül ve Bihter’i paralel evrende bir araya getirdi. Ayrıntılar?

Halit Ziya Uşaklıgil’in eserinden uyarlanan ve yasak aşkın hikâyesini anlatan dizi Aşk-ı Memnu, finaliyle hayranları tarafından yarım kalan bir aşk romanı olarak anıldı.

Dizi finalinin üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un dizideki uyumu bugün de konuşulmaya devam ediyor.

13 yıl sonra ikilinin hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. İkili, ‘İstanbul’a Son Çağrı’ filmi için kamera karşısına geçti.

Hatta bu filmin konusunun tıpkı Aşk-ı Memnu’daki gibi yasak aşk olacağı bile gündeme getirildi. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak:

Film, New York’a giderken havaalanında karşılaşan Mehmet ve Serin’in hikâyesini anlatıyor. Birlikte unutulmaz bir gece geçiren ikilinin önünde büyük bir sorun vardır. Çünkü ikisi de evli.

‘İstanbul’a Son Çağrı’ filmi 24 Kasım’da seyirciyle buluşmak için gün sayarken, ‘Aşk-ı Memnu’ hayranları Behlül ile Bihter’i paralel bir evrende buluşturdu.

“İstanbul’a Son Çağrı” filminin sahnesi ve Aşk-ı Memnu dizisinin sahnesi kurgulanınca tüylerimizi diken diken edecek görüntüler ortaya çıktı.

İşte Behlül ve Bihter’in yarım kalan aşkının yıllar sonra devamı olan edit?

Bu düzenlemeyi izleyen sosyal medya kullanıcılarının yorumları da anında geldi. Bu yorumlardan bazıları?

❤️?

❣️

?

?♀️

Bu sahneler bazı sosyal medya kullanıcılarını üzse de tabi ki öyle olmadı.

?

.

karsiyaka-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu