Yaşam

Camdaki Kız 58. Bölüm İzleme Ekranı: Camdaki Kız Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız, son kısmıyla dün akşam ekranlara geldi. Reytinglerde üst sıralarda yer alan dram dizisi her hafta Perşembe günleri yeni kısmıyla izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan üzere oyuncuların yer aldığı dizinin son kısmında yaşananlar heyecanla takip edildi. Camdaki Kız’ın son kısmını kaçıranlar yahut yine izlemek isteyenler için; Camdaki Kız 58. kısım tek modül full izleme ekranı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız, dün akşam yeni kısmı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Son kısımda yaşananlar izleyiciler tarafından heyecanla takip edildi.

Camdaki Kız Son Kısımda Ne Oldu?

Cana’nın bebek açıklaması üzerine Nalan konağa gelir. Nalan, hem Sedat hem de tüm aile ile yüzleşir. Tüm çabalara ve Feride’ye karşın meskeni terk eden Nalen, Billur’un yanına gider. Sedat, Cana’dan hesap sormaya sarfiyat ve Alp ile karşılaşır. İkili hengameye tutuşur. Feride de Sedat da Nalan’ın gidişini kabullenmez. Hayri yeniden Nalan’ın yanında alır. Nalan ise Hayri’nin bu dayanağı karşısında kayıtsız kalamaz.

Camdaki Kız 58. Kısım İzleme Ekranı

CAMDAKİ KIZ SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu