Haber

Çiğdem Karaaslan’dan KAPEM’e inceleme

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
AK Parti Etraf, Kent ve Kültürden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partisinin çeşitli programlarına katılmak üzere geldiği Nevşehir’de, Nevşehir Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İlk olarak Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne gelen Karaaslan, burada bayanlar için El Sanatları, Dokuma, Cam Sürece, Cam Fizyon, Seramik, Banto Grupları Dikimi, Çocuk Bakım Elemanı ve Giysi üzere çeşitli mesleksel ve hobi kurslarının açıldığı KAÇEM’i gezdi. Karaaslan, Cam ve Seramik atölyelerini de gezerek merkez hakkında Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran ve merkez yöneticilerinden bilgi aldı.

Karaaslan daha sonra Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Paşakonağı içerisinde kuruluş çalışmaları devam eden kütüphaneyi gezen Karaaslan akabinde KAPEM dersliklerindeki kursları ziyaret ederek kursiyer öğrenciler ve eğitmenler ile bir mühlet sohbet etti. Çocuklar ve gençler için birçok farklı branşta fiyatsız kursların düzenlendiği merkez hakkında bilgi alan Karaaslan, çocuk, genç ve bayanlar için yürütülen projelerden ötürü Lider Savran’ı tebrik etti.

Karaaslan’a incelemeleri sırasında AK Parti Vilayet Lideri Ali Kemikkıran’da eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu