Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’na Mesaj

ANKARA (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından İstanbul Kongresi’nde “Yeni yüzyılın yetenek merkezi” temasıyla 5 ve 6 Aralık tarihlerinde ilki düzenlenen İstanbul İnsan Kaynakları Forumu’na (Istanbul HR Forum) katıldı. Merkez. yazılı mesaj gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, Türkiye olarak kamu ve özel şubelerimizde fırsat eşitliği, şeffaflık, hesap verebilirlik, yenilikçilik ve liyakat gibi maliyet etkinliği esas alan bir insan kaynakları kültürü oluşturmaya çalıştıklarını belirtti. Atılan adımlarla bu yönde çok yol kat ettiklerini kaydetti.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte ülkenin insan kaynaklarının daha sağlıklı yönetilmesi noktasında kurumsal kapasitesini daha da güçlendirdiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Vatandaşlarımızın beceri ve yetkinliklerini çok daha ileriye taşıyacak kapsayıcı ve erişilebilir insan kaynakları modelini ülkemize kazandırdık. Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde bu modelin etkinliğini artırmayı ve eksiklikleri gidererek her yönüyle mükemmel hale getirmektir.Dünyanın farklı ülkelerinden 3 binden fazla katılımcıyı bir araya getiren kurumun uluslararası düzeydedir.Görüşlerin paylaşılmasını sağlayarak çalışmalarımıza katkı sağlayacağına inanıyorum. deneyim ve bilgi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu