Teknoloji

Dead Cells’in genişleme paketi Return to Castlevania için 14 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı

 
Piksel grafiklere sahip aksiyon macera oyunu Dead Cells için yeni bir genişleme paketi geliyor. Return to Castlevania adlı bu paket, prestijiyle yarın yani 6 Mart’ta oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu genişleme paketinin yayınlanmasından önce Game Informer’dan 14 dakikalık bir oynanış görüntüsü geldi. Bu görsel sayesinde pakette yer alan detaylara, atmosferlere ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.
 
Eklenti paketi oyuna yeni içerik ekler
 
 
 
Aksiyon macera oyunu Dead Cells için çıkacak olan Return to Castlevani adlı pakette 17 yeni seviye – seviye bizi bekliyor olacak. Bu seviyelerin ortasında 5 yeni patron olacak. Bu düşmanların üstesinden gelmek için reflekslerimize ve dövüş sanatlarımıza güvenmemiz gerekecek.
 
Ek paket ile birlikte oyunda kullanabileceğimiz 150 adede kadar silah ve marifet yer alacak. Bu silahların ortasında kılıçlar, yaylar, kalkanlar, mızraklar ve daha fazlası olacak. Sıradan silahlardan efsanevi silahlara kadar pek çok farklı türde silah bizleri bekliyor olacak. Paket ile farklı tiplerde düşmanlarla karşılaşacağız ve onları yeni silahlarla yenmeye çalışacağız.
 
Ek paket, yeni oyun içi kozmetiklerin yanı sıra silahlar, parçalar, düşmanlar ve yaratıcılık sunacak. Bu bağlamda 20 farklı kıyafetimiz olabilir ve bunları oyun içerisinde kullanabiliriz.
 
Bu paket şu anda ön siparişler için kullanılabilir. Epic Games’ten 175,93 TL karşılığında temin edebilirsiniz. Steam’de ön sipariş için mevcut değildir.
 
Dead Cells: Castlevania’ya Dönüş 14 dakikalık oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu