Yaşam

Depremzedeler için bağış toplayan Meryem Uzerli’den kendisini eleştiren takipçisine tepki: Trajik durumdaki insanları yargılamayın

6 Şubat’ın merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 10 ilimizde ağır tahribata yol açtı. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem felaketinin ardından dünyadan yardım yağmaya başladı. Yurt dışında yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, Dubai’de düzenlenen TIME 100 Ödül Töreni’nde depremzedeler için bağış topladı. Sosyal medyada paylaşım yapmadığı gerekçesiyle bir takipçisinden tepki alan Uzerli, sessizliğini bozdu.

“BU MESAJI İNSAN CÜMLESİNDE ANLAMADIM”

Meryem Uzerli’yi hedef alan bir sayfaya yapılan yorumda, “İnanılmazsın, Hailey Bieber bile senden önce paylaşım yaptı” denildi. Yorumunu sonlandıran Uzerli, “Mesajınızı insani anlamda anlamıyorum. İlk gün stroy paylaşmıştım. İlk saatlerde buraya para toplayıp gönderdik. Lütfen insanları sosyal medyadan dolayı yargılamayın.” böyle trajik bir durumda.O zaman gerçek hayat yokmuş gibi sadece ve sadece sosyal medya bir hastalıktır.Çünkü gerçek hayatta arka planda neler olup bittiğini bilemezsiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu