Teknoloji

EA Sports FC 25’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdırıldı!

 
Electronic Arts tarafından biz oyun severlere sunulan futbol serisi EA Sports FC’nin yepyeni bir sürümü yolda. EA Sports FC 25 adıyla karşımıza çıkacak olan serinin yeni oyununun şu anda çıkış tarihi ve fiyatı sızdırılmış durumda.
 
EA Sports FC 25 hangi sürümlere sahip olacak?
 
 
 
Daha önce birçok doğru sızıntı içerikle karşımıza çıkan Dealabs kullanıcısı Billlbil-Kun tarafından ortaya çıkan yeni bilgilere göre EA Sports FC 25 önümüzdeki 10 gün içinde resmi olarak duyurulacak. Oyun iki farklı sürüme sahip olacak ve bu sürümler arasında standart ve Ultimate Edition yer alacak. Oyunun Ultimate Edition sürümünü satın alan oyuncular yeni sezona bir haftalık erken erişim hakkı elde edecek.
 
Diğer taraftan EA Play hizmetine aboneyseniz, oyunun 10 saatlik ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olabileceksiniz. Ayrıca oyun içi alışverişlerde çeşitli indirimler alabilecek ve aynı zamanda EA FC 24 ile EA FC 25 arasında bu öğeleri transfer edebileceksiniz.
 
Hangi platformlara çıkacak ve fiyatı ne olacak? 
 
 
 
Açıklanan detaylar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda oyunun 27 Eylül 2024 tarihinde piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One platformlarına çıkış yapması beklenen oyunun standart sürümü 70 dolardan, Ultimate sürümü ise 100 dolardan satışa sunulacak.
 

Öte yandan UEFA Euro 2024 şampiyonası şu anda devam ettiğinden dolayı 14 Temmuz Pazar günü oynanacak final maçında yeni sezonun duyurulması muhtemel. Bildiğiniz üzere UEFA, EA Sports FC için EA ile ortaklık kurdu. Bu da duyurunun turnuvayla bütünleştirilebileceği anlamına geliyor.

gundogmusajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu