Haber

Erdoğan: 2. turu tamamladık

İSTANBUL (İGFA) –Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Kısıklı’daki evinin önünde Cumhurbaşkanlığı otobüsünde halka hitap etti.

Cengiz Kurtoğlu’nun şarkısını söyleyerek kürsüye çıkan Erdoğan, “Güveninize layık olacağız. Demokrasi bayramını yaşatan milletime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“5 yıl daha ülkeyi yönetme sorumluluğunu bize ileten herkese teşekkür ediyorum” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Pazara kadar değil, mezara kadar birlikte olacağız. Biz hep söyledik ki bu böyledir.” Mübarek yürüyüş eksik olmaz.Hizmet eden yenilmez dedik.”

SADECE KAZANAN Türkiye

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin kazananlarının 85 milyon vatandaş olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben öyle bir zafer kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek dedim. O yüzden bugün kazanan sadece Türkiye. Artık Türkiye’nin açılışını yaptık. Demokrasimizden ve kalkınmamızdan taviz vermeden asrın kapısını araladık. Şimdi Kısıklı Meydanı tarih yazdı, tarih yazdı. Her bir zaferimizi sizlerle birlikte kutlayacağız” dedi.

Bugünden itibaren yerel seçimlere hazırlık daveti yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2024 yerel seçimlerinde hem Üsküdar’ı hem de İstanbul’u kazanmaya hazır mıyız? O halde durmayacağız, çok çalışacağız” dedi.

kocaali-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu