Haber

Futbolcu Son Heung-min ve Güzel Jun Ji-Hyun’un birlikte verdiği pozlar gözlerinden kalp fışkırtıyor

Özellikle Dünya Kupası’nın ardından popülaritesi her geçen gün artan ve sempatik tavrıyla sosyal medyada herkesi büyüleyen Güney Kore Milli Takım futbolcusu Son Heung-min, geçtiğimiz gün Londra’da düzenlenen Burberry defilesine katıldı. Güney Kore’nin en sevilen aktörlerinden Jun Ji-Hyun ile defilede bir araya gelen Son Heung-min, verdikleri görüntülerle resmen gönülleri fethetti. Peki bu iki ünlü arasında yeni bir aşk mı doğuyor? ??

Güney Koreli futbolcular bu yıl 2022 FIFA Dünya Kupası’na damgasını vurdu. Dünya Kupası’nı kazanamasalar da kalbimizi kazandılar.

Bu isimlerden biri de kaptan Son Heung-min’di. Göz bantlı oynadığı maçlarda dikkatleri üzerine çeken Heung-min, sosyal medyaya yansıyan sempatik tavırlarıyla da gönüllerde taht kurdu.

Hem başarısıyla hem de tarzıyla herkesi kendine hayran bırakan dünya tatlısı Son Heung-min, sosyal medyadaki takipçilerini artırarak 11.4 milyon takipçiye ulaştı.

İşte bu durum beklendiği gibi marka anlaşmalarını da beraberinde getirdi. Anlaşma yaptığı markalardan biri de Burberry idi.

Geçtiğimiz gün Londra Moda Haftası kapsamında düzenlenen Burberry 2023 F/W Collection defilesine katılıp uzun süre boy gösterdiğinde hayranları sosyal medyada övgü dolu paylaşımlar yaptı.

Burberry global marka temsilcilerinden biri de tüm Kore’nin sevgilisi Lee Min-ho ile The Legend of the Blue Sea dizisinde rol alan güzeller güzeli Jun Ji-Hyun’du.

Güney Kore’nin en sevilen aktrislerinden biri olan Jun Ji-Hyun ile bir defileye geldiğinde ne oldu? Dünyanın her yerinden hayranlar, ikisinin birlikte ne kadar iyi göründüğüne dair binlerce gönderi paylaştı.

Vogue Korea resmi hesabından paylaşılan görselde de görüldüğü üzere ikilinin sohbeti de son derece tatlıydı.

Jun Ji-Hyun’un “İmzanız için çok teşekkür ederim” dediği ve Son Heung Min’in ona “Hayır, hayır. Elbette sana imzamı vermeliyim” dediği anlar herkesi güldürdü.

İşte bahsettiğimiz görüntü:

Başka bir fotoğrafta Jun Ji-hyun, “Ben büyük bir hayranıyım” derken Son Heung-min, “Çok teşekkür ederim, bu bir onur” diye yanıtlıyor.

O anları hızlıca burada sizlerle paylaşalım:

Sosyal medya, ikilinin yeni bir aşka yelken açıp açmayacağına dair söylentilerle çalkalanıyor. Ne diyelim, çok beğendik!

Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu