Haber

Kütahya’da 2 günde 2 AK Parti ilçe başkanı istifa etti

Kütahya’da ikinci istifa AK Parti ilçe başkanı düzeyinde geldi. AK Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul’un dün istifasını açıklamasının ardından bugün AK Parti Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner istifa etti.

AK Parti Kütahya İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “AK Parti Emet İlçe Başkanı Süleyman CİNER af dileyerek ilçe başkanlığı görevinden istifa etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza ilçemiz adına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Emet Mahallesi ve teşkilatımız.”

Süleyman Ciner de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 5 yıldır büyük bir gurur ve onurla yürüttüğüm AK Parti İlçe Başkanlığı görevimi 14 Aralık 2018 tarihinden bu yana bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayım.”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve kendisine destek veren, birlikte çalışan herkese teşekkür eden Ciner, şunları söyledi:

“Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere mevcut ve eski il başkanlarıma, milletvekillerime, il idare-yürütme meclisi üyelerime, ilçe koordinatörlerime, Sn. meclis üyelerimize, köy-mahalle muhtarlarımıza ve idarî heyetlerimize, AK Parti ailemizin her bir ferdine, bu kutlu ama zahmetli görevde bana katlananlara, hem anne hem de baba oldukları için kıymetli aileme şükranlarımı sunarım. çocuklarıma (HABER MERKEZİ)

haberdelice.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu