Haber

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabri ziyaret edildi

MİLLİ YOL Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır ve beraberindeki partililer, Tacettin Tekkesi Sultan Camii’nde kıldıkları bayram namazının ardından Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret etti.

Bayram namazı için Tacettin Dergâhı Sultan Camii’ne gelen Milli Yol Partisi lideri Remzi Çayır ve partililer, Mart 2009’da helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun 5 kişiyle birlikte kabrini ziyaret etti. . Yazıcıoğlu’nun mezarında kılınan namazın ardından Çayır ve partililer vatandaşlarla bayramlaştı.

’14 MAYIS SEÇİMLERİNİN TATİL AYAKLARINDA OLMASINI İSTİYORUM’

Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Remzi Çayır, Türk milletinin Ramazan Bayramı’nı kutladığını belirterek, “Bayram, Türkiye’de zulme uğrayan tüm toplumlara ve insanlığa barış, huzur, refah ve umut getirsin” dedi. farklı coğrafyalar zorda ve savaş halinde.Türkiye olarak gerçekten zor günlerden geçiyoruz.Bayram bu sıkıntıları azaltmak için vesile olsun.Tabii ki çıkaracağımız dersler ve yapacak işlerimiz var. çocuklarımızın gelecekte daha memnun ve huzurlu olması için.Türkiye olarak geçmişten ders alarak yolumuza devam edersek geleceğimiz güzel olur.14 Mayıs seçimlerinin bayram havasında geçmesini dilerim. farklılıklarımızın sonucu olamaz.siyasetçiler ve tüm insanlar yüz yüze görülemeyecek sözler söylemesinler.biz muhsin arkadaşları bu zorlukların ve gerçeklerin farkında olduğumuz için ortaya çıktık ve ses vermeye çalışıyoruz. İnşallah bu ses gereğince duyurulur ve değerlendirilirse gelecekte bir ışık ve umut doğar. Ben buna inanıyorum’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu