Teknoloji

Skoda, Enyaq Laurin & Klement’i Duyurdu!

Skoda’nın en donanımlı versiyonu Laurin ve Clement, enyaqVe Enyaq Coupe için duyurulur. Diğer tüm yeni elektrikli araçlarda Enyaq Laurin & Klement kullanılacak. 210 kw Güçlü bir elektrik motoruna sahip olacak. Bu da aracın 282 beygir güce sahip olduğu anlamına geliyor.

Arkadan itişli araç 570 kilometreye kadar menzil sunarken, yüzde 10’luk şarjdan yüzde 80’e yarım saatten kısa sürede çıkabiliyor. Yeni Enyaq Laurin & Klement’i birlikte inceleyelim.

Enyaq L&K, Hızlı Şarj Özelliğiyle Geliyor

Yeni Enyaq L&K, Skoda’nın gelecekte diğer tüm elektrikli araçlarda kullanacağı 210 kW güç üreten bir elektrik motoruna sahip. Bu da aracın 282 beygir güce sahip olduğu anlamına geliyor.

Laurin & Klement donanım seviyesi, hem arkadan çekişli hem de dört tekerlekten çekişli versiyonlarda mevcuttur. Enyaq Laurin & Klement 85 olarak adlandırılan model, Enyaq 80 olarak adlandırılan modelden yaklaşık 80 beygir daha fazla güce sahip.

Enyaq Laurin & Klement versiyonu, 570 kilometreye kadar menzil sunabilirken;Enyaq 80 ise 544 kilometreye kadar menzil sunuyor.

Daha güçlü elektrik motorları sayesinde aracın 0-100 km/s hızlanma süresi, 6.7 saniyeye düşüyor.30 dakikadan kısa sürede yüzde yüzde 10’dan yüzde 80’ekadar pil şarj süresi ile Enyaq L&K Müşteri geri bildirimlerine göre, navigasyon bilgilerini de kullanan pil ön ısıtma yönetimine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu