Yaşam

Sosyal Medya fenomeni Pucca’nın sunucusu Jale Tuncer isyan etti

Hakkında açılan davalardan her zaman endişe duyan ünlü fenomenin sahibi ve yazar Pucca, şok edici tez açıklamaları yaptı.

Blog yazılarıyla şöhreti başlayan sosyal medya fenomeni Pucca takma adını kullanan Pınar Karagöz, bir vakayla yeniden gündeme geldi.

Pucca’yla ilgili sürpriz tartışma bu kez kaldığı evle ilgili oldu. Bu tartışmayla birlikte bir sosyal medya kullanıcısından Pucca’nın ev sahibi olduğunu söyleyen bir paylaşım geldi.

 

Pucca’nın Ev Sahibi: “İyilik Hastalığa Getirildi”

 

Pucca lakaplı sosyal medya fenomeninin 2,5 yıldır kendi evinde kiracı olarak yaşadığını söyleyen Jale Tuncer, “İyilikten kötülük gelir” diyerek, Pucca’nın kirayı kaçırdığını veya geç ödediğini belirtti. ilk yıl. Ayrıca 16 aydır kirayı ödemediğini ve evin hasar gördüğünü iddia etti.

Pucca Tarafı Bu Tartışmalara Sessiz Kaldı

Pucca’nın sosyal medyadaki takipçi sayısı 700 bini aştı. Olayın yazarı Pucca’dan konuyla ilgili herhangi bir yanıt gelmedi. Bir dönem sürekli mahkeme ve davalarla uğraşan Pucca, birkaç yıl önce de erkeklere hakaret ettiği gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılmıştı.

Pucca, 2015 yılında Serhat Osman Karagöz ile evlenerek aile kurdu. Ancak ne bu aşk ne de evlilik uzun sürdü. Çift, tamamen ayrılmaya karar verdi ve 2018’de boşandı.

ineboluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu