Ekonomi

TESK Başkanı Palandöken: Babalar Günü’nde 20 milyar lira ciro bekliyoruz

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Lideri Bendevi Palandöken, yarınki Babalar Günü ile ilgili olarak, “Esnafımıza manevi sevgimizi göstermek, dilerseniz de hediye almak için her bütçeye uygun ürünler var. Maddi olarak küçükler. Ciro bekliyoruz. Esnafımız özel günlerin bereketli olması için her zaman hazırdır” diye paylaştı.

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü nedeniyle bugün yazılı açıklama yaptı. Palandöken, “Anne su, baba toprak. gelenekler nesilden nesile ailede yer alır.Bu aktarımda en değerli rolü baba üstlenir.Paylaşma,beraberlik,sevgi,bağlılık,sorumluluk gibi birçok özellik babalarımızı rol model alarak karakterimizde kendine yer bulur. Tüm fedakar babalarımızın ve baba adaylarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, sağlıklı ve sağlıklı günler diliyorum.”

“DÜKKANIMIZ HAZIR”

Palandöken, babalara küçük boy fark etmeksizin her çeşit ve her fiyatta hediye olduğunu hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Babalarımızın büyük yükleri ve sorumlulukları taşıyabilmeleri sayesinde gölgelerinin bile bize yettiğini düşünüyoruz. Babalarımızın kıymetini yaşarken bilmeliyiz. Bayram telaşı ve hazırlıkları ile babalarımızı unutmayalım. -Kurban Bayramı yaklaşıyor.Biz manevi olarak onlara sevgimizi gösterirken,esnafımızı maddi olarak da küçük de olsa hediyeler alırken buluyoruz.Her bütçeye uygun çalışmalar var.Bu Babalar Günü’nde 20 milyar lira ciro bekliyoruz. özel günlerin bereketli olması için ustalarımız her zaman hazırdır.”

artukluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu