Haber

TOKİ TV İstanbul arsa kura çekimi canlı izle! İstanbul arsa kura çekimi ne zaman ve hangi tarihte? 29 Mart TOKİ İstanbul arsa kura çekimi!

TOKİ TV İstanbul arsası bir süredir başvuru sahipleri tarafından merakla bekleniyor. Yapılan açıklamalarla İstanbul arsa kura çekimi ne zaman ve hangi tarihte yapılacak? Sorusu cevaplandı. İşte TOKİ TV İstanbul kura çekimi canlı izle! İstanbul arsa piyango çekilişi ne zaman ve hangi tarihte? 29 Mart TOKİ İstanbul arsa kura çekimi!

TOKİ TV İSTANBUL ARAZİ ÇİZİMİ CANLI İZLE

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile TOKİ TV İstanbul arsası için kura tarihi belli oldu. Paylaşılan duyuruya göre First Residence Land projemiz bugün (29 Mart 2023) yapılacak. TOKİ TV İstanbul arsa çekilişini canlı izlemek isteyenler haberimizde yer alan linkten TOKİ TV İstanbul arsa çekilişini canlı izleyebilirler.

TOKİ İSTANBUL PARASI ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE LİNK

TOKİ İŞYERİ ÇİZİMİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TOKİ Resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre TOKİ ilk iş yeri çekilişi 15 Mart’ta birçok ilde eş zamanlı yapılacak. Kura çekiminin yapılacağı illerin ortasında birçok farklı şehir bulunuyor. TOKİ 1. iş yeri çekilişini canlı izlemek isteyen kullanıcılar, haberimizde yer alan TOKİ 1. iş yeri çekilişinin canlı izleme linki üzerinden canlı çekilişe ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu