Yaşam

Torbalı Belediyesi’nden Çocuk Kulübü

Torbalı Belediyesi kültürel, sosyal ve eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Torbalı Belediyesi, Çocuk Kulübü için de kayıt almaya başladı.

Torbalı Belediyesi kültürel, sosyal ve eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Bünyesinde onlarca kurs açarak geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayan Torbalı Belediyesi, Çocuk Kulübü için de kayıt almaya başladı. Torbalı Belediyesi Kültür Sanat Akademisi bünyesinde açılan Çocuk Kulübü, Oyun, Türk Dili, Müzik, Resim ve Matematik Atölyeleri gibi etkinliklere ev sahipliği yapacak. 3-6 yaş grubunu kapsayan Kids Club için sınırlı sayıda kontenjan olduğu açıklandı. Okul öncesi öğretmenleri tarafından verilecek atölye eğitimleri için başvurular Torbalı Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Hizmet Binası’nda alınacaktır.

BAŞKAN TEKİN’DEN ÇOCUK KULÜBÜNE DAVET

Çocuk Kulübü’nde verilecek eğitimlerle öğrencilerin geleceğe en yeterli şekilde hazırlanmasını sağlayacaklarını belirten Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak bizim görevimiz. Bu kapsamda Çocuk Kulübü açarak, Oyun, Türk Dili, Müzik, Resim ve Matematik Atölyelerinde çocuklarımıza eğitim vereceğiz. Atölyelerimize 3-6 yaş arası tüm çocuklar davetlidir” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

akkushaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu