Teknoloji

Yeni Destek Seti Millenia’nın Labirenti Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyununa Geliyoruz

 
Konami Digital Entertainment BV (KONAMI), Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) için orijinal güçlendirici set olan Maze of Millennia’nın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.
 
Maze of Millennia, çizgi roman serisinde görülen ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldüğü düşünülen yepyeni kartların yanı sıra günümüzün en popüler turnuva kartlarından bazılarıyla birlikte geliyor. Bu set, Yu-Gi-Oh’un birçok dünyasında ilk kez ortaya çıkan veya bu dünyadan ilham alan düzinelerce yeni kartla Düellocuları bekliyor!
 
Bu kartlar arasında geçen yıl Duelist Nexus’ta ve altı yıl sonra Yu-Gi-Oh!’da tanıtılan Pegasus da yer alıyor. İllüzyon canavarlarıyla etkileşime girebilen, karşı konulamaz Büyü Kartı İllüzyon Gözü de dahil olmak üzere, TCG’ye eklenen ilk yeni canavar türü.
 
 
 
Karanlık Dünyanın Renksiz Kaos Kralı oyuna yeni eklenen kartlardan biridir ve son derece güçlüdür. Bu Seviye 12 Canavar Kartı Füzyon Çağırıldığında, rakibinizin TÜM kartlarını tek bir saldırıda yok edebilirsiniz.
 
Bu arada, bu sete dahil olan orijinal Şenlik Ateşi kartı, elinize Seviye 4 veya daha düşük rastgele bir Pyro canavarı ekleyen, oyuncunun uzun zamandır beklediği Büyü Kartıdır. Bu kart, Şubat ayının başında yapılması planlanan Phantom Nightmare setiyle birlikte dünya çapında prömiyeri yapılacak yeni Pyro kartıdır. Temel temayla ilgilenen Düellocular için mutlaka sahip olunması gereken bir kart.
 
Bunlar ve çok daha fazlası Maze of Millennia’da sizi bekliyor. Tam set, 11 Ultra Nadir, 16 Üstün Nadir, 57 Nadir ve 1 Çeyrek Yüzyıl Gizli Nadir dahil olmak üzere 85 kart içerir. 16 kart aynı zamanda Koleksiyoncunun Azı olarak da mevcuttur. Her güçlendirici pakette 1 Folyo ve 6 Daha Az kart olmak üzere 7 kart bulunur.
 

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://www.yugioh-card.com/eu/product/maze-of-millennia/

basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu