Haber

Kayseri başkanı bekliyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açık hava müzesi konumunda olan Kayseri antik kentinde miting düzenleyeceğini söyledi. 6.000 yıllık ticari ve tarihi geçmişiyle farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan.

Başkan Büyükkılıç, “Halka Hizmet, Hakka Hizmet” çizgisinde, ortak akıl, uyum kültürü ve Kayseriliyi kucaklayan bir anlayışla çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak, Mitinge katılmak için kente gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye ziyareti merakla bekleniyor.

Tüm Kayserilileri yarın Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitinge davet eden Büyükkılıç, “Kayseri cumhurbaşkanını bekliyor. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan şehrimize geliyor. Cumhurbaşkanımızın Kayseri’de yapacağı bu önemli toplantıdan onur duyuyoruz. Başkanımıza teşekkür eder saygılar sunarız. İlk günkü sevgi ve heyecanla tüm halkımızı Cumartesi günü saat 13.00’te Cumhurbaşkanımızın yanında olmaya ve ‘hoş geldiniz’ demeye, Cumhuriyet Meydanı’na davet ediyoruz.”

hemsinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu