Haber

Şahinbey Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Masa Tenisi ve E-Spor Turnuvaları Düzenledi

Şahinbey Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yıl etkinlikleri kapsamında masa tenisi ve e-spor etkinlikleri düzenledi. Sporturnuvalar düzenledik.

Şahinbey Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde, 100 öğrencinin katılımıyla Masa Tenisi Turnuvası ve 16 okuldan 80 öğrencinin katılımıyla E-Spor turnuvası düzenledi. Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri.

“Turnuvalara ilgi büyüktü”

Cumhuriyetin 100’üncü yılını coşkuyla kutlayacaklarını belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı tüm Türkiye’de olduğu gibi çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak Cumhuriyetin 100’üncü yılını çeşitli etkinliklerle kutluyoruz.Şahinbey Belediyesi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle kutluyoruz.İl Müdürlüğü işbirliğinde katılımın olduğu Masa Tenisi Turnuvası düzenledik. 100 öğrencinin katılımıyla 16 okuldan 80 öğrencinin katılımıyla E-Spor turnuvası düzenlendi.Tüm yarışmacılarımız birbirinden değerli ve yeterli emekler ortaya koydu.Turnuvalara gösterdikleri yoğun ilgi ve yoğun ilgiden dolayı tüm velilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. ki onlar da katıldı.” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu