Haber

Türk Eğitim-Sen Başkanı Geylan: “En kötü demokrasi, en iyi devrimden iyidir”

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 28 Şubat “postmodern darbe”nin yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “En kötü demokrasi, en iyi devrimden iyidir.”

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 28 Şubat “postmodern darbe”nin yıl dönümü dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Türkiye sevdalıları olarak her durumda milli iradenin savunucusu ve koruyucusu olduklarını kaydeden Orgeneral Geylan, millet egemenliğinin esas olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cumhuriyet tarihimiz boyunca maruz kaldığımız her devrim, bu güzel ülkenin fikri birikimine, siyasi sermayesine, ekonomik özgürlüğüne ve diplomatik bağımsızlığına bir darbe olmuştur. Çünkü biliyoruz ki, en kötü demokrasi, en uygun devrimden yeterlidir. Varlığını Türk varlığına adayan Türkiye sevdalıları, 28 Şubat Postmodern darbede ‘düdük çaldığında’ eteklerinin altına sığınan tatlı su demokratlarının aksine, başkentin sokaklarında ‘İstiyoruz’ yazılı bildiriler dağıtıyorduk. kesintisiz demokrasi’ tasmamızda ve millet iradesinin üzerinde hiçbir vesayeti kabul etmeyeceğimizi haykırıyoruz.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu