Haber

Ümit Özdağ, Zafer Partisi’nin düzenlediği doğa yürüyüşüne katıldı

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, partisinin Aydın’ın Kuşadası ilçesinde düzenlediği 100. Yıl Cumhuriyet Doğa Yürüyüşü’ne katıldı.

Dilek Yarımadası Milli Parkı Botanik Parkuru’nda gerçekleştirilen organizasyonda Ümit Özdağ, partililerle birlikte İzmir Marşı eşliğinde yürüdü.

Özdağ, yürüyüşün ardından yaptığı açıklamada, Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla düzenledikleri anma programlarının 29 Ekim’e kadar devam edeceğini bildirdi.

Anma etkinliklerini yüce Türk milleti ile birlikte yapacaklarını kaydeden Özdağ, “Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Ancak bu önemli tarihin yakışmadığını gördüğümüz için Zafer Partisi olarak çalışmalara başladık. ya hükümet ya da muhalefet tarafından anılacak.” söz konusu.

Doğa yürüyüşünün anma etkinliklerinin ilk adımı olduğuna işaret eden Özdağ, şunları kaydetti:

“Cumhuriyetin 100. yılında logo çalışması yaptık. Logomuzda 100 sayısı var. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk var. Ay şeklinde Türk bayrağımız da var. Hilal ve Cumhuriyetimizin kuruluşu sırasında verilen tüm resmi belgelerde ve nüfus cüzdanlarında yıldızın karşılıklı olarak yer aldığı, “Doğum ayıydı. Ta ki 1978’de biri kalkıp gereksiz yere değiştirene kadar. Cumhuriyetin ikinci yüzyılına girerken, yeniden doğuşu temsilen yükselen ay ile bu adımı atıyoruz.”

İşinin logo tasarımıyla sınırlı kalmayacağını vurgulayan Özdağ, 100. yıl marşı kompozisyonu için hazırlıkların sürdüğünü bildirdi.

sancaktepeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tecrübeli Ustasıyla Lider. %100 Garantili Hizmet. Teklif Alma Hızlı Servis Agı
Başa dön tuşu